Nasza firma jest na rynku nieruchomości już od 28 lat. Dzięki bezpośredniemu i osobistemu podejściu do Klienta oraz zrozumieniu jego potrzeb jesteśmy w stanie rozwiązać najtrudniejsze sprawy i zawiłości prawne z zadowalającym skutkiem . 
Zajmujemy się głównie najmem, sprzedażą, kredytami mieszkaniowymi i skupem i oddłużaniem wszelakich  nieruchomości.
Każda nieruchomość przed sprzedażą czy wynajmem jest przez nas wcześniej sprawdzona pod względem wizualnym, dokumentacyjnym i prawnym.
Posiadamy licencje zawodowe Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami o numerach : 1955, 4485.

Nasze biuro zajmuje się także dodatkowo na życzenie klienta  przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Co to oznacza?

Masz problem ze spadkiem, wynajmem, jesteś po rozwodzie, przebywasz za granicą, masz długi i nie spłacasz kredytu. Pomożemy Ci sprawdzimy i przygotujemy Twoje dokumenty z bankiem, komornikiem do transakcji - odkupimy twoją nieruchomość. Twoje mieszkanie przygotujemy do sprzedaży:
wywieziemy niepotrzebne meble
posprzątamy, zmienimy go tak przez dekoratora wnętrz aby spodobało się szerszej gamie klientów.

Masz problem- zadzwoń lub napisz - 501406227, ntdkrakow@gmail.com !!!

 

KUPIMY TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ ZA GOTÓWKĘ

 

Nasze oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, portalach branżowych, gazetkach reklamowych.

CO DAJE UMOWA NA WYŁACZNOŚĆ ofert na wyłączność proponujemy banery, profesjonalne portfolio, wizualizację oraz wirtualne nagrywanie nieruchomości dzień otwarty dla klientów i biur nieruchomości ,konsultacje kredytowe ,negocjacje ceny i warunków umowy  z klientem przyjęcie ofert, przygotowanie aktu notarialnego i dokumentów finalizacja transakcji, wydanie nieruchomości .

ZADOWOLONY KLIENT TO NASZA SATYSFAKCJA